soleil1-1-930x620

Apartament Soleil I

Apartament Soleil I to jeden z najpiękniejszych apartamentów do wynajęcia w Gdańsku. Doskonała lokalizacja apartamentu na Starym Mieście sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie wczasów w Gdańsku. Luksusowy apartament Soleil I jest dostępny do wynajęcia przez cały rok i oferuje nocleg w Trójmieście dla 2 do 4 osób.

Więcej

soleil2-26-930x620

Apartament Soleil II

Apartament Soleil II położony jest na starym mieście w Gdańsku i oferuje nocleg w luksusowo urządzonym mieszkaniu z widokiem na Bazylikę Mariacką. Do dyspozycji naszych Gości jest sypialnia, łazienka, oraz salon z aneksem kuchennym- wszystko to sprawia, że jest to jedna z najlepszych kwater prywatnych w Gdańsku.

Więcej

soleil3-13-930x620

Apartament Soleil III

Apartament Soleil III to apartament do wynajęcia w Gdańsku położony przy ulicy Świętego Ducha. Do jego niewątpliwych zalet należą doskonała lokalizacja, gustowny wystrój oraz widok na Stare Miasto. W jego najbliższej okolicy znajduje się ulica Piwna, deptak nad Motławą , oraz słynny Gdański Żuraw. Apartament Soleil III to najlepsza alternatywa dla noclegu w trójmieście i jego okolicach.

Więcej


soleil3-13-930x620

Blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym blogiem.

Więcej