O nas

Apartamenty Soleil to luksusowe apartamenty do wynajęcia w Gdańsku. Jest to wymarzone miejsce dla gości ceniących sobie niepowtarzalną atmosferę, spokój i wygodę, a wszystko to w samym sercu Starego Miasta. Tylko kilku minutowy spacer dzieli nas od najważniejszych zabytków Gdańska: Ratusza Głównego Miasta, Fontanny Neptuna, Filharmonii Bałtyckiej, Długiego Targu czy Długiego Pobrzeża.

W skład naszego kompleksu wchodzą cztery luksusowo urządzone apartamenty do wynajęcia na gdańskiej starówce, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Z myślą o Państwa wygodzie dołożyliśmy wszelkich starań by stworzyć wyrafinowane wnętrza. Przy wyborze designerskich mebli, pięknych tkanin, dodatków i oryginalnych obrazów kierowaliśmy się ideą stworzenia domowej i przytulnej atmosfery.

W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych gości, również mających alergię kładziemy szczególny nacisk na czystość i ekologię dlatego też sprzątamy apartamenty przy użyciu naturalnych środków czystości, urządzenia parowego, oraz urządzenia do oczyszczania powietrze, nawilżania i jonizacji.

Wszystko to sprawia, że Apartamenty Soleil są idealnym miejscem do noclegu w Trójmieście.