pl enderuno
665 588 888 soleil@soleil-sopot.pl

Masaże

Liczne salony masażu kuszą atrakcyjną ceną, inne egzotyczną ofertą. My jednak wybierając dla swoich Gości to co najlepsze - atrakcyjną cenę, profesjonalne masaże, a wszystko to w orientalnym klimacie -zapraszamy do Salonu Masażu Tajskiego Thai Mai w Sopocie.

Salon ten od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców Trójmiasta jak i turystów. W swojej ofercie ma masaże klasyczne, aromatycznymi olejkami, oraz częściowe. Szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób chcących się zrelaksować jak i tych które chcą uwolnić się od bólu i zmęczenia. Cała oferta salonu dostępna jest na stronie:

http://www.thaimai.pl/

Przy okazji wizyty w Salonie Thai Mai nie można zapomnieć o spacerze po Sopocie nazywanego przez turystów polskim Monte Carlo. Szczególnie latem warto wybrać się na molo, plażę , oraz tętniącą życiem ulicę Monte Casino , która licznymi knajpkami i restauracjami przyciąga turystów z całego Świata.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z personelem Apartamentów Soleil pod numerem telefonu 66 55 88 888 bądź soleil@hotel-sopot.com co najmniej 1 dzień wcześniej. Na życzenie Gości możemy również zamówić taksówkę.

Pomoc w rezerwacji biletów, miejsc w restauracji   Poprzedni

Formularz kontaktowy

Copyright © 2018-2024 Apartamenty Soleil w Gdańsku - Polityka prywatności