pl enderuno
665 588 888 soleil@soleil-sopot.pl

Zakupy

Specjalnie z myślą o Gościach, którzy od razu po podróży mają ochotę zjeść niewielki posiłek lub śniadanie dnia następnego w ofercie Apartamentów zostanie przygotowany Zestaw Powitalny.

Zestaw może zawierać: mleko, płatki kukurydziane, sok, chleb tostowy, chleb, bułki, masło, miód, dżem, pomidor, ogórek, papryka, ser żółty, wędlina. Istnieje możliwość uzupełnienia zestawu bądź stworzenia indywidualnej „listy zakupów” na życzenie.

Koszt Zestawu Powitalnego uzależniony jest od ilości i rodzaju wybranych produktów. Apartamenty Soleil zastrzegają sobie prawo do doliczenia do kosztu produktów 15 % prowizji.

Zestaw Romantyczny

Dla wszystkich zakochanych, dla których pobyt w Gdańsku i w Apartamencie Soleil ma być niezapomnianą i romantyczną chwilą zostanie przygotowany Zestaw Romantyczny. Jest to idealna niespodzianka dla drugiej połowy, która na pewno ją zaskoczy i wprawi w doskonały nastrój. W skład zestawu wchodzi: butelka czerwonego wina, świece oraz wykwintne czekoladki/ deska serów.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z personelem Apartamentów Soleil pod numerem telefonu 66 55 88 888 bądź soleil@hotel-sopot.com co najmniej 24 h przed przyjazdem.

Wypożyczanie rowerówNastępny  

Formularz kontaktowy

Copyright © 2018-2022 Apartamenty Soleil w Gdańsku - Polityka prywatności